تبلیغات
گروه پژوهشی جبهه مقاومت اسلامی شهرستان های کاشان و آران و بیدگل - با یاد شهید رحمت الله کدخدایی نوش آبادی

گروه پژوهشی جبهه مقاومت اسلامی شهرستان های کاشان و آران و بیدگل

تهیه - ثبت - ضبط و انتشار اسناد انقلابی و جهادی

نویسنده :عباس جندقیان
تاریخ: چهارشنبه 3 مرداد 1397 08:53
بسم الله الرحمن الرحیم
ترامپ و امثال ترامپ از اسلاف سابقش ریگان و بوش گرفته تا صدام و آل وهاب ، در حماقت شان همین بس که نمی دانند دست خداوند بالاترین دست هاست . نمی دانند اراده خداوندی بر حفظ این انقلاب استوار است . نمی دانند خداوند به موقعش همین جوانان نان حلال خورده کوچه و خیابان را به چنان رزمندگانی تبدیل می کند که دنیا از عزم و رزم شان انگشت تعجب به دهان می گیرند .
شهید رحمت الله کدخدایی یکی از هزاران جوانانی اینچنین است . بچه کوچه های خاکی نوش آباد . پدر در درآمد و خرج خانواده مانده . درس را رها می کند و کارگر کارخانه می شود . انقلاب می شود و تجاوزی از سوی یک ملعون به کشور می شود . پدر رضایت نمی دهد به جبهه برود . به او می گویند ازدواج کن . می خواهند او را با ازدواج منصرف کنند . در شب عقد شرطی می گذارد . در دفترچه اش شرط را نوشته ولی متاسفانه آن قسمت پاره شده . در دفترچه یادداشتش از دلیل جبهه رفتنش می گوید : می خواستم به آمریکا بگویم دردنیا هیچ مسئله ای برای ما مهمتر از اسلام نیست .
دلش در هوای شهادت است . در عملیات بیت المقدس علیرغم سن کمش حماسه می آفریند و در چندین مرحله عملیات شرکت می کند . با مجروحیت مجبور به ترک جبهه می شود . چندی نمی گذرد دوباره برای عملیات رمضان عازم جبهه می شود . این بار خودساخته تر و عاشق تر و بی تاب تر برای دیدار یار . در چندین مرحله عملیات رمضان جانفشانی می کند و در تاریخ 7-5-1361 به آرزوی خود می رسد . مزار شهید بزرگوار رحمت الله کدخدایی در گلزار شهدای شهر نوش آباد می باشد .
هم اکنون نیز هزاران جوان نان حلال خورده مانند شهید کدخدایی در جای جای این سرزمین در همین کوچه ها و خیابان ها و محلات مشغول زندگی روز مره خود هستند که وقتی زمانش برسد و اراده خداوندی بر آمادگی آنها محقق شود ، ترامپ و امثال ترامپ را از عربده کشیدن پشیمان خواهند کرد .

شهید رحمت الله کدخدایی

به آمریکا و جنایتکاران می گویم

زندگینامه خود نوشته

سنگ مزار
جستجو در وبلاگ
درباره من
در تاریخ معاصر جبهه مقاومت اسلامی به مجموعه ای گفته می شود که از زمان قیام حضرت امام خمینی(ره) با قبول رهبری ایشان آغاز و با زعامت امام خامنه ای حفظه الله ادامه و انشاالله تا قیام و ظهور حضرت حجة ابن الحسن العسکری اروحنا فداء ادامه خواهد داشت . تهیه - ثبت و انتشار اسناد تمامی این سالها را از وظایف خود می دانیم .
در تلفن همراه 09138746483 - تلفن ثابت 54731983 031 - آدرس تلگرام https://t.me/gpjme منتظر پیشنهادات و ارائه مستندات شما می باشیم .
موضوعات
لینک های مفید
فروشگاه مجله و کتاب الکترونیکی کیوسک 724
گالری والپیپر و عکس پس زمینه والپیپرهای ایرانی
قالب های حرفه ای وبلاگ
مجله تفریحی سرگرمی جزیره نشین
ابزارک های وبلاگ
قالب وبلاگ

  • کل بازدید:
  • بازدید امروز :
  • یازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل مطالب :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :


امروز كشور عزیز ما از لحاظ پیشرفت با بیست و بیست‌وپنج سال قبل قابل مقایسه نیست