تبلیغات
گروه پژوهشی جبهه مقاومت اسلامی شهرستان های کاشان و آران و بیدگل - با یاد شهید رحمت الله کدخدایی نوش آبادی

گروه پژوهشی جبهه مقاومت اسلامی شهرستان های کاشان و آران و بیدگل

تهیه - ثبت - ضبط و انتشار اسناد انقلابی و جهادی

نویسنده :عباس جندقیان
تاریخ: چهارشنبه 3 مرداد 1397 09:53
بسم الله الرحمن الرحیم
ترامپ و امثال ترامپ از اسلاف سابقش ریگان و بوش گرفته تا صدام و آل وهاب ، در حماقت شان همین بس که نمی دانند دست خداوند بالاترین دست هاست . نمی دانند اراده خداوندی بر حفظ این انقلاب استوار است . نمی دانند خداوند به موقعش همین جوانان نان حلال خورده کوچه و خیابان را به چنان رزمندگانی تبدیل می کند که دنیا از عزم و رزم شان انگشت تعجب به دهان می گیرند .
شهید رحمت الله کدخدایی یکی از هزاران جوانانی اینچنین است . بچه کوچه های خاکی نوش آباد . پدر در درآمد و خرج خانواده مانده . درس را رها می کند و کارگر کارخانه می شود . انقلاب می شود و تجاوزی از سوی یک ملعون به کشور می شود . پدر رضایت نمی دهد به جبهه برود . به او می گویند ازدواج کن . می خواهند او را با ازدواج منصرف کنند . در شب عقد شرطی می گذارد . در دفترچه اش شرط را نوشته ولی متاسفانه آن قسمت پاره شده . در دفترچه یادداشتش از دلیل جبهه رفتنش می گوید : می خواستم به آمریکا بگویم دردنیا هیچ مسئله ای برای ما مهمتر از اسلام نیست .
دلش در هوای شهادت است . در عملیات بیت المقدس علیرغم سن کمش حماسه می آفریند و در چندین مرحله عملیات شرکت می کند . با مجروحیت مجبور به ترک جبهه می شود . چندی نمی گذرد دوباره برای عملیات رمضان عازم جبهه می شود . این بار خودساخته تر و عاشق تر و بی تاب تر برای دیدار یار . در چندین مرحله عملیات رمضان جانفشانی می کند و در تاریخ 7-5-1361 به آرزوی خود می رسد . مزار شهید بزرگوار رحمت الله کدخدایی در گلزار شهدای شهر نوش آباد می باشد .
هم اکنون نیز هزاران جوان نان حلال خورده مانند شهید کدخدایی در جای جای این سرزمین در همین کوچه ها و خیابان ها و محلات مشغول زندگی روز مره خود هستند که وقتی زمانش برسد و اراده خداوندی بر آمادگی آنها محقق شود ، ترامپ و امثال ترامپ را از عربده کشیدن پشیمان خواهند کرد .

شهید رحمت الله کدخدایی

به آمریکا و جنایتکاران می گویم

زندگینامه خود نوشته

سنگ مزار
جستجو در وبلاگ
درباره من
جبهه مقاومت اسلامی ، تشکلی میلیونی و جهانی است که از زمان قیام امام خمینی در 15 خرداد 1342 تشکیل و تا حال حاضر به رهبری و سیادت امام سید علی بن الجواد خامنه ای ادامه دارد . وظیفه خود می دانیم آنچه که مربوط به این مجموعه است ، در ترویج و انتشارش بکوشیم .
در تلفن همراه 09138746483 - تلفن ثابت 54731983 031 - آدرس تلگرام https://t.me/gpjme منتظر پیشنهادات و ارائه مستندات شما می باشیم .
موضوعات
لینک های مفید
فروشگاه مجله و کتاب الکترونیکی کیوسک 724
گالری والپیپر و عکس پس زمینه والپیپرهای ایرانی
قالب های حرفه ای وبلاگ
مجله تفریحی سرگرمی جزیره نشین
ابزارک های وبلاگ
قالب وبلاگ

  • کل بازدید:
  • بازدید امروز :
  • یازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل مطالب :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :


امروز كشور عزیز ما از لحاظ پیشرفت با بیست و بیست‌وپنج سال قبل قابل مقایسه نیست