تبلیغات
گروه پژوهشی جبهه مقاومت اسلامی شهرستان های کاشان و آران و بیدگل - گزارش2

گروه پژوهشی جبهه مقاومت اسلامی شهرستان های کاشان و آران و بیدگل

تهیه - ثبت - ضبط و انتشار اسناد انقلابی و جهادی

نویسنده :عباس جندقیان
تاریخ: شنبه 24 مهر 1389 12:57
بخشی از هفته گذشته را مشغول اسکن تصاویر و مدارک برادر رزمنده آقای عباس عظیمی بودم . مثل همیشه آقای اصغر دادایی زحمت دریافت آثار از آقای عظیمی با بیش از 200 عکس را تقبل کردند و ما را ممنون دار خود ساختند .
آقای عباس عظیمی از رزمندگان با سابقه شهرمان هستند که در هر دو لشکر 14 حضرت امام حسین علیه السلام و لشکر 8 نجف اشرف خدمت کرده اند . بررسی عکسها نشان می دهد که در مقاطع عملیات های محرم - والفجر4 - بدر - والفجر8 و کربلای 5 در منطقه بوده اند . همچنین ایشان تعدادی نامه از خود و چند نامه با ارزش از شهید علیرضا نوری را هم به اضافه عکسهایشان برای ثبت به ما داده اند که صمیمانه از ایشان تشکر می کنیم . در مراحل بعدی اگر عمری باقی بود و اجازه دادند برای انجام مصاحبه خدمتشان خواهیم رسید .
بخشی از هفته گذشته و امروز را نیز  به اسکن آثار متنی و لوازم باقیمانده از فرمانده شهید ناصر شاهمیرزائی
پرداختیم .
تهیه کلیپ برای جلسه هفتگی مهدویت که توسط جوانان مجمع رهروان وصال برگزار می شود ٬ صحبت مقدماتی با یکی از همرزمان سردار شهید جواد عنایتی برای دریافت آثار و مصاحبه ٬ حضور در منزل شهید مهدی سلمانی آرانی برای بازگویی خاطرات خودم از شهید ٬ و دریافت آثار از برادر آزاده داوود سرمدی بخشی دیگر از فعالیت های هفته گذشته ما بود .
در زیر به یادگار یکی از تصاویر دریافتی از آقای عباس عظیمی را که مربوط به سال 64  و مزین به حضور دو شهید بزرگوار علی اصغر صباغیان و ناصر ارباب پور است را حضورتان تقدیم می کنیم .

http://156990.20upload.net/files/sh7/12872205691.jpg


جستجو در وبلاگ
درباره من
در تاریخ معاصر جبهه مقاومت اسلامی به مجموعه ای گفته می شود که از زمان قیام حضرت امام خمینی(ره) با قبول رهبری ایشان آغاز و با زعامت امام خامنه ای حفظه الله ادامه و انشاالله تا قیام و ظهور حضرت حجة ابن الحسن العسکری اروحنا فداء ادامه خواهد داشت . تهیه - ثبت و انتشار اسناد تمامی این سالها را از وظایف خود می دانیم .
در تلفن همراه 09138746483 - تلفن ثابت 54731983 031 - آدرس تلگرام https://t.me/gpjme منتظر پیشنهادات و ارائه مستندات شما می باشیم .
موضوعات
لینک های مفید
فروشگاه مجله و کتاب الکترونیکی کیوسک 724
گالری والپیپر و عکس پس زمینه والپیپرهای ایرانی
قالب های حرفه ای وبلاگ
مجله تفریحی سرگرمی جزیره نشین
ابزارک های وبلاگ
قالب وبلاگ

  • کل بازدید:
  • بازدید امروز :
  • یازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل مطالب :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :


امروز كشور عزیز ما از لحاظ پیشرفت با بیست و بیست‌وپنج سال قبل قابل مقایسه نیست